Seznamte se, Sibiroočka!

13. května 2015 v 21:45 | m.g.S. |  zápisky
Ahojte! Já jsem mladá gymnazistka Sibiroočka. Je mi 17 let, chodím na nejmenované gymnázium zde na Moravě. :) Mezi mé záliby patří hra na housle, cimbálovky, čtení, poslouchání hudby, flákání se atd atd.. Toť k základním informacím! :D

Tak, vítám vás na svém novém blogu! Již jsem měla za své krátké žití pár svých stránek, kde jsem sdílela svoje koníčky, strasti, radosti... Však to znáte. Bohužel, po čase se mi naprosto změnily priority a.. Zkrátka a dobře, staly se opuštěnými blogy, které nakonec zmizely v propadlišti dějin. :) Jenže nedávno jsem tak nad tím přemýšlela a došla jsem k názoru, že by nebylo špatné něco znovu takto založit a psát o všem možném, co mne napadne. :)
Tak, to je příběh pro začátek. Teď mne čeká hodně práce, aby jsem si to zde trošku zútulnila. Takmi prosím držte palce!

mějte se hezky,
m.g. Sibiroočka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gil Gil | E-mail | Web | 14. května 2015 v 22:51 | Reagovat

Máš zajímavou přezdívku :-) Už jsem tady dneska po třetí - z toho dvakrát úplnou náhodou :-D A tak, do třetice všeho dobrého, odvažuji se napsat komentář :-)
Hudbu miluji, a to indickou. Ale něco bližšího pro Tvé srdce - pamatuji si dodneška, jak jsem jako malá byla nadšená, když jsem viděla kdesi na výletě v Rožnově cimbál a jak se mi strašně líbily ty paličky a slečnino nadšení celkově a chtěla jsem na něj hrát :-D To se nestalo, dostala jsem se k jiným věcem, ale zážitek pěkný :-)
Gymnazistům zdar! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama