"Cestování"

Hola, Espaňa~

16. ledna 2017 v 21:12 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře.
Teď se učím španělštinu. Qué Aburrido. No me lo gusta (ahora). Tengo que aprender el día del muertos, un país de ateo (es la república Checa) y la escuela Walsdorf. Hay tanto frases y palabras...
A jak se tak učím španělštinu, tak vzpomínám, jak se mi ve Španělsku líbilo. Tak mne napadlo, že bych sem přidala nějaké fotky, které jsem tehdy vytvořila.
Navštívila jsem Peniscula, Barcelonu, Geronu, Tarragonu, Valencii, Figueres a další. :) Tak doufám, že se vám fotky budou líbit.
Mimo jiné jsme navštívili Milán i Monako, ale to příště.

Gerona

Mexiko

2. ledna 2017 v 11:58 | m.g.S.
Tak, ráda bych vám povykládala o své cestě do Mexika, kterou jsem absolovala na konci července 2016. Jeli jsme tam se souborem vystupovat celkem na 3 týdny. Já jsem tedy hrála na housle, neboť měli málo muzikantů.

více textu a fotek pod indexdem ↓

Kutná Hora

15. července 2015 v 13:17 | m.g.S.
Ach. Jak já to město miluji. Jezdíváme tam s maminkou a sestrou tak třikrát do roka, když jedeme do středních Čech k tetě. To město má své kouzlo. Nádherné. Kdybych se někdy měla odstěhovat z Moravy, tak jedině do tohoto krásného města.

Espaňa~!

28. května 2015 v 10:15 | m.g.S.

Ahojte! Jak se máte? Já skvěle! Dneska odjíždím do Španělska na poznávací zájezd! Juhůů! :D Jedu tam na devět dní. Stavíme se aj v Miláně na EXPO, aj v Monaku a Nimes :3 Nemůžu se dočkat. Jen se bojím, že něco zapomenu a nebo si toho beru zbytečně moc :/ Hmmm.. snad ne :) Jedeme tam autobusem, takže na spánem můžu tak trošku zapomenout. :) Vrátím se tedy v pátek v poledne.. A ještě ten den budeme s CM nahrávat CD. :D Takže si asi dokážete představit, kolik budu mít energie. Ale aspoň to bude zajímavé. Doufám, že se cestou nenachladím, protože mám na tom CD sóloě zpívat. Uf! Bojím bojím. :D No nic, já se dobalím a Hasta luego~!
 
 

Reklama