folklore style

různé kroje Evropy

14. ledna 2017 v 21:51 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře.
Já se mám... jakš takš. Jsem dneska nějaká unavená. Včera jsem nic nepřidala, protože jsem včera dojela pozdě z cimbálovky a byla jsem tak akorát zralá do postele. Samozřejmě, že jsem hned do té postele nešla, ale místo toho surfovala na internetu.
V pátek jsme měli skvělou zkoušku v cimbálovce. Náš vedoucí nedošel, tak jsme hráli sami, otevřeli jsme si víno a pili jsme a hráli. Bylo to opravdu super. Škoda, že ta zkouška netrvala déle. Ačkoliv ten den se mi (zase) nedařilo, být mezi svými lidmi bylo opravdu osvěžující a hned to člověka rozveselilo.
A protože jsem od včerejška velice folklorně naladěná (ostatně, to jsem pořád), rozhodla jsem se, že vám sem něco v tom duchu přidám. :)
Teď rozklikněte příspěvek a kochejte se. ♥

vyšívání

7. ledna 2017 v 14:58 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře.
Taky je u vás taková zima? U nás před šestou ráno bylo -20°C. Teď je venku -12°C. Už je tedy o něco líp. Přemýšlela jsem, jestli nemám jít bruslit na hřiště, ale moc se mi v takových teplotách nechce.
Přemýšlela jsem, co sem přidat. Nakonec bylo rozhodnuto vyšívání. Osobně jsem dlouho nevyšívala, ale ráda se kochám fotkami výšivek jiných lidí. A proto vám zde ukáži cizí práce, které se mi zdají opravdu krásné.
Příště přidám svoje výšivky. :)

Hmm.. N.CH.S.K.

24. července 2015 v 22:22 | m.g.S.
Co znamená ta zkratka? Nejkrásnější CHlapský Slovenský Kroj. :D A který že to podle mě je? Kroj z okolí Dětvy. Nádherný. :3 zde pár fotek. :D

0.2

17. července 2015 v 12:01 | m.g.S.
Ahojte! Jak se máte? Já...já se mám jakš takš. Poslední dobou mi přijde, že mám samé vyřizování. Ach jo.. A já bych chtěla chvilku volno (v mysli) ... Ale to nevadí.. Třeba se dočkám. :D
Mno, jen tak mimo. Přidávám sem nějaké to oblečení, co je inspirované folklorem. :3 nejsou někeré fakt krásné? :D

0.1

15. května 2015 v 9:10 | m.g.S.
Ah.. zase jsem tak procházela pinterest.. a našla jsem pár zajímavých doplňků ve stylu folklóru... :) Tak se s vámi podělím, co mne nejvíce zaujalo!
 
 

Reklama