zápisky

už únor?!

9. února 2018 v 12:04 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte?
Já mám aktuálně prázdniny. Od 25. ledna do 18. února - není nad to mít už hotové všechny zkoušky. Tudíž, své dny vyplňuji četbou, uklízením, hraním na housle, spaním, kreslením, setkáváním s přítelem, zase uklízením a samozřejmě hraním na počítači. Mimo jiné jsem se rozhodla, že se zapojím do čtenářské výzvy 2018. Pochybuji o tom, že všedch 20 knih stihnu - přes semestr určitě ne, ale mít seznam knih, které bych si ráda přečetla, to přeci není špatný nápad.
Mimo jiné, dneska jdu s přítelem do kina na "prezident Blaník". Jsem zvědavá, co za hloupostto bude.Samozřejmě, že bych radši šla do kina s ním na "Nejtemnější hodina", "ale toho bohdá nebude, aby" můj přítel šel se mnou na historický film. No, ale je pravda, že jednou se mnou šel. Chudák.

Škola? phew..

23. října 2017 v 17:04 | Sibiroočka
Ahojte, jak se máte?
Já vcelku dobře. Teda, pokud nepočítám dnešek. Dostali jsme přepadovku z teorie práva. HAHAHAHA.. Dostali jsme přepadovku i minulý týden, a tak jsem předpokládala, že se na hodinu nemusím otlik připravovat, když jsme psali minulý týden. Moje největší chyba ever. Bohužel. Mimo jiné, minulý týden jsem dostala dvě Áčka ze sociologie práva, tudíž ještě teď pociťuji mírnou euforii z takového úspěchu. Předpokládám však, že už ne na dlouho.
V každém případě, do školy tedy příliš nedělám, ale začíná mě to stresovat. Jakože vážně dost. A navíc, co zkoušky, zápočty...?! měla bych něco dělat, ale když ono se mi nechce :(
Taky to tak máte?

Ehmmmm, dobře

5. září 2017 v 14:41 | Sibiroočka
Ahojte, jak se máte?
Ano, ano, já vím.. Zase jsem kecala. Nějak jsem neměla čas se do toho pořádně dát. Takže změna vzhledu blogu bude ještě nějakou tu chvilku trvat. Ale to nevadí! I tak je úspěch, že jsem se sem cca po týdnu vrátila! Haha!! :D Tsk mám radost.
Jinak, co vy? Už se zahájil školní rok, někteří z vás nejspíše chodí už zase do školy. TO mně škola začne až 18. - tedy semestr. Samotné vyučování až 26.9.Tudíž si nemohu stěžovati. Na koleje se ale budu ubytovávat o poznání dříve → aspoň budu mít čas prolézt zákoutí univerzitního města. Sice ho skoro znám nazpaměť, nebo´t tam často jezdíváme nakupovat, ale... to ničemu nevadí :D

ZMĚNY?! Jaké!

24. srpna 2017 v 11:06 | Sibiroočka
Ahojte! Dloouho jsem se tu neukázala. Já vím. Ale rozhodla jsem se, že to napravím a svůj blog "obnovím".
Hodně se za tu dobu změnilo, dokončila jsem úspěšně gymnázium, dostala jsem se na vysokou školu - na právnickou fakultu. Pak jsem zažívala patálie s hledáním bytu, které nakonec skončily zamluvením kolejí. Také se se mnou přítel rozešel před maturitou.. V každém případě všechno zlé je na něco dobré - já potkala někoho mnohem lepšího a úžasnějšího.. ♥ :D
Během tohoto konce týdne se pustím do předělání blogu, neboť už více nejsem mladá gymnazistka.. Ale mladá vysokoškolačka! Také jsem své drahé kamarádce nabídla možnost se podílet na vývoji skromného "deníku". Tudíž tu nebude tak opuštěno, když nebudu mít čas psáti.
Od teď tedy už ne mladá gymnazistka Sibiroočka, ale mladá vysokoškolačka Sibiroočka! (ještě si ten název musím trošku upravit.. hah).

Vaše Sibiroočka

muzika? jasné

21. ledna 2017 v 16:50 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře!
Já se mám dobře. Je konečně sobota, náročný týden za mnou. Omlouvám se, že jsem se příliš nehlásila, ale buď jsem toho měla do školy moc, nebo jsem pekla a nebo jsem měla zkoušky s cimbálovkama. A Navíc, včera večer jsem se po zkouškách stavila na besedu u cimbálu, ze které jsme dojeli k příteli asi ve tři. :D
Ačkoliv jsem za celý den byla vcelku unavená, besedu u cimbálu jsem si opravdu užila. Bylo to super. Zatančila si, zpívala... Ale nehrála jsem, neboť tam houslistů bylo opravdu dost a jen bych zavazela.
Mimo jiné, co máte v plánu o víkendu? Já mám v plánu se učit a vyšívat. začala jsem si vyšívat halenku. Našla jsem v obrovské knize o mém regionu různé výšivky na rukávce a podobně, a proto jsem nelenila a začala vyšívat. Zatím mám základ, ale těším se, až to bude hotové. ♥ To je tak, když máte tolik věcí do školy, že nevíte, jak prokrastinovat dřív...

jen tak něco

18. ledna 2017 v 21:07 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře.
Já začala řešit vysokou školu. Připravuji se na přijímací zkoušky, na maturitu a tak... Trochu se bojím. Ale už je potřeba něco dělat. :) Takže dneska nic moc nepovykládám. Zítra vám asi povykládám více!
Tak se zatím mějte

úterý?

17. ledna 2017 v 19:47 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře.
Dneska jsem psala dva testy. Myslím, že jsem to napsala dobře, mám z toho dobrý pocit. Jinak, dneska jsem dostala chuť vyšívat. Bohužel jsem se do toho nepustila, ale jistě ke konci týdne si konečně vyšiju halenku, kterou už tak dlouho plánuji. Také mám rozvyšívaný pás k sukni. Musím vám to všechno ukázat. Ale prvně vyfotit.
A jaký jste měli dneska den vy? Dařilo se? Nebo máte pocit, že se na vás všechno sesypalo?

ach jo

12. ledna 2017 v 20:35 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře..
Já se mám zle.. dneska se mi nic nedaří. Pokazila jsem vše, co jsem mohla. psala jsem dva testy, na které jsem se dost učila, ale pokazila jsem je.. no a pak se mi ještě rozbil mobil. A jak jsem došla domů, tak jsem zjistila, že jsem si zapomněla klíče ve škole... je mi opravdu na nic.
Včera jsem nic nepřidala, protože jsem se právě musela učit.. A taky byl na mne včera přítel ne úplně pěkný.. vlastně tato smůl se na mne začala lepit už včera. :/ Doufám, že se jí brzo zbavím. Už mi opravdu leze krkem..
Musím se ještě dneska naučit na maturitní otázku... A jestli i to pokazím, tak se asi ... nevím co..
No, mějte se zatím krásně. A mějte se lépe, jak já!

Zima

8. ledna 2017 v 17:44 | m.g.S.
Ahojte, jakse máte? Doufám že dobře.
Já se mám.. zmrzle. Byla jsem s kamarádkou se projít ven. To jsem však netušila, že je venku -18°C! Chtěla jsem se odreagovat od učení, což se mi podařilo. Ale jsem opravdu zmrzlá.
Zima patří mezi mé oblíbené roční období, je krásně bílo. Za oknem to vypadá opravdu krásně, ale jakmile člověk jde ven (a ještě v takových teplotách), tak je opravdu rád, že dojde domů a udělá si horký čaj nebo horké kakao.
Dneska asi nic moc nepřidám, neboť mám hodně učiva. Pokud však najdu skulinku času, tak jitě něco přidám :) Zatím se mějte pěkně a užijte si nedělní večer.

Unavený den

5. ledna 2017 v 23:18 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Doufám, že dobře.
Musím říci, že dnešní den byl opravdu náročný. Poslední dobou v noci zle spím a stres ze školy mi určitě též nepomáhá. A to, že dnes celé dopoledne (a pak trochu odpoledne) sněžilo a nebe bylo zatažené, mi taky zrovna nepřidalo na energii. Navíc, dneska jsem měla vyučování až do 16:15. Věřte mi, není to zrovna příjemné... Bohužel i tak jsem domů dojela cca před 40 minutami, neboť jsem vystupovala se školní combálovou muzikou na Akademii školy. A ta bohužel trvala 2,5h.
Ale aby toho nebylo málo(!), musím si postěžovat ještě na to, že mám asi virózu. :( Vůbec se mi nehodí, abych byla nemocná. Mám tolik povinností, které musím stihnout.. Ach.
Ale abych si zde pořád jen nestěžovala, zase uznávám, že dnešek byl i pozitivní. Paní profesorka nezkoušela z dějepisu maturitního, češtinu - renesanci jsem napsala tak na 1 a původně plánovaná písemka z cvičení z matematiky se přesunula na dobu neurčito. :) Tudíž mi tyto maličkosti opravdu zvedly náladu.
Doufám, že jste si dnešní den také užili i navzdory nepříznivým podmínkám.
Tak vám přeji dobrou noc a ať se vám zítra daří!

cute~

4. ledna 2017 v 16:35 | m.g.S.
Ahojte, jak se máte? Já se mám... vcelku dobře. Samozřejmě, že mohlo být líp, mám toho dosti na učení.
Miluji roztomilé věci. Je to úplně super. Plno lidí si pak myslí, že jsem trošku dětinská (což mají pravdu). Jenže proč si ten život trošku zpříjemnit roztomilými a pěknými věcmi. Proto si udělám menší radost a pod perex přidám různé roztomilé obrázky, protože... protože se mi líbí. :D Nejspíše to budou různé asijeské panenky, neboť ty mi přijdou moc roztomilé. Nemyslíte? Znáte vůbec tyto panenky? říká se jim BJD - kloubové panenky. Jsou vyrobené ze speciálního porcelánu a jsou velice dráhé, neboť co kus, to originál. :)
A také jsou známé tím, že jsou skoro jak živé. Hah. Jsou fakt pěkné. no nic, kdo je zvědavý, tak si pořádně rozklikněte článek.
↓↓↓↓↓↓

Nový layout ♥

3. ledna 2017 v 19:48 | m.g.S.

Ahojte. Tak, dneska jsem se konečně pustila do práce a vzniklo z toho toto. Co myslíte? Myslím, že to není nejhorší. Nechtěla jsem nic moc extra, něco jednodušší. Od začátku jsem byla rozhodnutá, že použiji modrou barvu, ale snažila jsem se ji použit tak, aby to nebylo úplně depresivní.. Takže je z toho taková.. tyrkysová. Se šedou a růžovou. :D Nakonec úplně jiné, než jsem původně zamýšlela.
Na obrázek této holky jsem narazila na internetu úplně náhodou. Prvně jsem chtěla použít na nový vzhled blogu folklorní motivy, ale nakonec jsem změnila názor a použila něco svěžího. :)

wow!

2. ledna 2017 v 10:57 | m.g.S.
Tak jsem se rozhodla (po dlouhé době) se zase věnovat blogu. :D Já vím, je to šílené, ale říkala jsem si, že si ten maturitní ročník musím nějak oživit. :D A tak jsem se rozhodla, že začnu zase přidávat a tak. :D Tak se těšte na nové příspěvky! :D Hurá! :D

Paráda

26. července 2015 v 21:39 | m.g.S.
Ahojte? Jak se máte? Já se mám skěle. Dneska (kolem 18:30) za mnou přijel můj dobrý kamarád na kole a šli jsme se projít po okolí mojí vesnice. Bylo to opravdu něco, co člověk už poslední dobou potřeboval. Vyčistit si hlavu, probrat všecko možné.. Postěžovat si. Opravdu jsem ráda, že si na mě udělal čas, protože zítra jede zpátky do Brna. :) Ani nevíte, jak si člověk během té procházky uvědomí, že je tu tak krásně. :) Ta krajina je přímo kouzelná. Samé kopce, lesy, louky... Skoro ani nejde poznat, že by do toho krásného prostředí nějak člověk zasahoval.. :) Asi kolem 21:00 zase odjel. Doufm, že si zase tak vyjdem, protože to byla fakt paráda.

Návrat ze Španělska

16. června 2015 v 19:59 | m.g.S.
Ahojte, tak, po dlouhé době píšu. Bohužel, teď ke konci roku toho je tolik, že skoro nic nestíhám a přitom se flákám, ale ... Až budou prázky, tak sem budu víc přidávat! :3 :) úplně se těším, až to tu pořádně rozjedu! Jinak, jak se máte? co nového? Asi nic, co? Stejně sem nikdo nechodí :DDD ale začne! muhahaha... :D No nic, Španělsko naprosto skvělé, fakt jsem si to tam užila :3 Nevím proč, ale úplně jsem ztratila chuť o tom mluvit či psát. Možná je to tím, jak se mne každý ptá, jak tam bylo a co apod apod apod. Však to znáte :) no nic, tak se zatím mějte a já vám sem aspoň dám 1 fotku :D je to z Figueras z Muzea Salvadora Dalího :3 můj oblíbený malíř. :D
 
 

Reklama